..::OpEn2::.. Felsefe - Evren - Kimya - Fizik - Tıp - Pisikoloji - GökBilim Paylaşım Plat Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyük Adaletin Çok Büyük Çelişkisi Devamı Bu Hiç Bitmez

Büyük Adaletin Çok Büyük Çelişkisi Devamı Bu Hiç Bitmez Empty Büyük Adaletin Çok Büyük Çelişkisi Devamı Bu Hiç Bitmez

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 11, 2012 6:27 pm

EĞER BİR KEZ DAHA EŞİTLİKTEN SÖZ EDEN OLURSA ONUN TÜM ATOMLARINA FÜZYONU TATIRIRIM AŞIRI SICAK

ÇOK ÇOK ÇOK KIZGINIM insanlar o kadar salak yaratıklardırt ki ne olduğunu ağzından çıkanların nerelere kadar çıkacağını tahmin edmez ama keskin bir çizgi kişiliğinin kalıcı olarak herkeze göstermek diğer insanlar arasında kendi adına vay be dedirtebilmek için kimi düşünceleri kör göz misali kaptırıyorlar aptallar kendilerini bir çok örnek verilebilir her fikre bir zıt fikir üretilir neden bilmiyorum ama tanrı sistemi böyle oluşturmuş zincirleme reaksyonlar hep karmaşa kaosa çıkartıyor insanı neden ulan neden sıfıra yakın değilim neden hep eksi ve artı taybır kuşaklarında en uç noktalara kadar savruluyorum he neden düzen böyle evet bende hesap sorabilirim biliyorum ben tanrının yarattığı basit bir canlıyım benim kapasitem kendi düzenimi yaratıp kendi yarattığım düzenin içinde yaşamaya kesinlikle yetmez ama sana şunu söyleyeyim ben evet BEN BENSİZ OLAN SİSTEMİN TAM İÇİNE SIÇAYIM ve buna zorunlu bırakılıyorsam ve ve acı çekmem için bana bu düşünceler veriliyorsa düşüneyim vce acı çekeyim diye ben bu dümenin başından sonuna tümünü her parçasını anasını sikeyim ulannnnn hep adalet ve eşitlikten söz ettirir kendisi hakkınd aama ama ama ama bu nedir bu sonsuz adalet sahibinin nasıl bir oyunudur insan öldürmek suçtur sonu cehennemdir der aracılarıyla ama nedensa savaşmayan toplumlar yine cehennemliktir der gel de delirme anasını sikeyim ne oluyoruz amına koyayım ya ne oluyor ulan her fikre karşılık bir zıt fikir çıkartan sistemide sen yaptın neden neden bana bunları düşündürtüyorsun bu sistemi anlamama neden izin veriyorsun sen demeden olmazdı dimi ssen bunları öğren ve delirmi dedin bana neden oluşturduğun sistemi bana açıladın bunun cevabını neden varmiyorsun bu sistemi açıkladıktan sonra bu sistemden dolayı intahar etme aşamasına kadar geleceğimi biliyordun neden bunları bana yapıyorsun eyy yaratıcı neden bu saçmaca yaratığın insanların arasına soktun beni neden ulan neden neden zevki bir yerden verip diğer yerdende acısını çektiriyorsun yoksa ebedi dünya diye bir şey yokmu biz ölünce gerçekten yokmu oluyoruz her sorduğum soruda neden susuyorsun neden “????????????????” işte sen busun eğer gerçektende yoksan neden bu sistemi oluşturdun eğer varsan neden soru işaretleriyle dolusun
Admin
Admin
Admin

Tecrübe : 279

http://www.open2.tr.gg

- Similar topics